Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Burmistrz wysyłał sms-y, a płaciło miasto

Utworzony przez Maniek, 22 kwietnia 2011 r. o 08:13 Powrót do artykułu
Wolny obywatel napisał:
Honor to ja mam a głupi nie jestem
I tu się mylisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Odwracanie kota ogonem, to jak widać stała praktyka. Co jeszcze głupiego wymyśli młodzieżowa bojówka PO?
Odwraca kota ogonem to pewien stary kawaler niewielkiego wzrostu gdy ma ochotę na sex. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
Odwraca kota ogonem to pewien stary kawaler niewielkiego wzrostu gdy ma ochotę na sex. Pozdrawiam.
W ten oto prosty sposób młodzieżowa bojówka PO udowodniła swą chęć, przygotowanie i kompetencje do merytorycznej dyskusji na temat przyszłości naszej ojczyzny. Taki też POziom panuje w całej PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W ten oto prosty sposób młodzieżowa bojówka PO udowodniła swą chęć, przygotowanie i kompetencje do merytorycznej dyskusji na temat przyszłości naszej ojczyzny. Taki też POziom panuje w całej PO.
A więc sam przyznajesz że platforma myśli także o przyszłości a nie tylko o przeszłości jak PiS, który dodatkowo z tej przeszłości nie wyciąga wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
A więc sam przyznajesz że platforma myśli także o przyszłości a nie tylko o przeszłości jak PiS, który dodatkowo z tej przeszłości nie wyciąga wniosków.
Twoja interpretacja poprzedniego postu, pokazuje nam jakim jesteś manipulantem. Platforma zawsze myśli o przyszłości, bo z przeszłości już nic nie wydoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Przedstawiciel młodzieżowej bojówki PO tupie bezsilny nóżkami i chyba nie zauważa, jak jest śmieszny. Jak cała PO i jej przystawka PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca PIS napisał:
Trzeba być przestępcą, żeby o taka informację zabiegać.
Na LKR do zabiegania o takie informacje przyznawali sie tacy, którzy nawet robili na nim kampanię wyborczą obecnej władzy, która startowała z ramienia PiS. I któz to moze wiedziec czy akurat oni , to nie ci uczciwi członkowie tego ugrupowania. A ja jak miałam zostac przestępcą i byc ukarana mandatem za nieznaczne przekroczenie prędkosci, nie stwarzając żadnego zagrozenia w ruchu, bo niestety przy 64km/h juz zostałam wczesniej takim piratem drogowym, to wolałam skorzystac z mozliwosci doinfomowania, żeby uniknąć zasilenia kasy miejskiej. Tym bardziej, ze prawdziwym piratom drogowym,łamiącym wszelkie zasady obowiazujące w ruchu, stwarzając tym zagrozenie dla innych uzytkowników dróg wystarczy, ze zaopatrzą sie w CD radia i tym sposobem unikają odpowiedzialnosci za swoje prawdziwe przestępstwa. I w takim wypadku słuzbom nie pozostaje nic innego jak szukac takich naciąganych przestępców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Twoja interpretacja poprzedniego postu, pokazuje nam jakim jesteś manipulantem. Platforma zawsze myśli o przyszłości, bo z przeszłości już nic nie wydoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Twoja interpretacja poprzedniego postu, pokazuje nam jakim jesteś manipulantem. Platforma zawsze myśli o przyszłości, bo z przeszłości już nic nie wydoi.
A Ty najchętniej nakarmił byś wszystkich wspomnieniami. Przeszłość należy analizować ale nie da się w niej żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
A Ty najchętniej nakarmił byś wszystkich wspomnieniami. Przeszłość należy analizować ale nie da się w niej żyć.
Manipulacja faktami, historią, ludźmi to najohydniejsza przywara obecnych politykierów. Jest narzucaniem swojego punktu widzenia. Pokarm możesz przyjąć lub nie - nikt na ciebie nie wywiera nacisku. Oto "demokracja" wg. wyznawców tzw. postępowych partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Manipulacja faktami, historią, ludźmi to najohydniejsza przywara obecnych politykierów. Jest narzucaniem swojego punktu widzenia. Pokarm możesz przyjąć lub nie - nikt na ciebie nie wywiera nacisku. Oto "demokracja" wg. wyznawców tzw. postępowych partii.
Więc z tego jasno wynika, że Włodarzyk musi odejść!!! Precz z Włodarzykiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygłup napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Ooooo! Taaak! Ten POdpis wszystko tłumaczy! Dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nowe wybory???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mój chłopski rozum to z wyborów samorządowych ani w tym ani w przyszłym roku nici. Przekupią miejskich radnych burmistrze, albo lepiej i taniej zastraszą i absolutorium nieudany burmistrz dostanie. To będą lata zastoju dla miasta. Bieda będzie się pognębiać, młodzi wyjadą i już więcej na niego nie zagłosują-np. mój syn. Pracy jak nie ma tak nie będzie, Czubiński w mieście dużo zrobił więc żeby się usprawiedliwiać będą nam wmawiać, że jest zadłużenie. Mylą się jednak, że ludziom można tak sciemniać bez końca, manipulować, mówić czarne jak coś jest białe. W Kraśniku są jeszcze rozsądni ludzie. Wybory do miasta pokazały, że ten pis to g... war jest. Tylko szczucir, plucie. Kaczyński podzielił Polskę a Włodarczyk i jego przyboczni np stawiar, dubiel podzielili już Kraśnik. Gdzieś mam takich rządzących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślący napisał:
Na mój chłopski rozum to z wyborów samorządowych ani w tym ani w przyszłym roku nici. Przekupią miejskich radnych burmistrze, albo lepiej i taniej zastraszą i absolutorium nieudany burmistrz dostanie. To będą lata zastoju dla miasta. Bieda będzie się pognębiać, młodzi wyjadą i już więcej na niego nie zagłosują-np. mój syn. Pracy jak nie ma tak nie będzie, Czubiński w mieście dużo zrobił więc żeby się usprawiedliwiać będą nam wmawiać, że jest zadłużenie. Mylą się jednak, że ludziom można tak sciemniać bez końca, manipulować, mówić czarne jak coś jest białe. W Kraśniku są jeszcze rozsądni ludzie. Wybory do miasta pokazały, że ten pis to g... war jest. Tylko szczucir, plucie. Kaczyński podzielił Polskę a Włodarczyk i jego przyboczni np stawiar, dubiel podzielili już Kraśnik. Gdzieś mam takich rządzących
Pan za komuny musiał robić w propagandzie, albo u Czubińskiego w pijarze. Pana syn nie może znaleźć pracy przez geny „myślącego” ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko patrzeć jak smsy powrócą bez względu na koszty.Kto nie wierzy niech poczeka. Darmowych podręczników dla wszystkich pierwszoklasistów miało nie być i są. Nowa władza powoli wraca do sprawdzonych pomysłów szkoda tylko, że głównie do propagandowych. Niech żyje autoreklama za miejską kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty na to?: http://www.######.pl/wiadomosci/439691,krasnik-dostal-dodatkowe-pieniadze-na-remonty-szkol,id,t.html A przy okazji: forsę na książki dawał nie Czubiński z własnej kieszeni (jak to wszem i wobec ogłaszał), a centrala w Warszawie. Taka drobna różnica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...